Previous Next
Vytisknout
Vytvořeno pondělí 1. květen 2017 0:00

29.4. až 1.5.2017 - Na Národním finále sedmí - mladší minižáci U12

Družstvo mladších minižáků kategorie U12 se spolu s dalšími dvanácti nejlepšími týmy z celé republiky zúčastnilo ve dnech 29.4.-1.5. 17 Národního finále v Plzni.

V základní skupině jsme začínali proti loňskému vítězi BŠ Tygři Praha. Začali jsme dobře a po první čtvrtině jsme vedli o sedm bodů (17:10). Do poločasu však

soupeř vyrovnal a ve třetí čtvrtině se ujal vedení až o dvanáct bodů. Přes mohutné dotahování v závěru zápasu se nám již nepodařilo výsledek zvrátit a prohráli jsme o čtyři body (46:50). Ve druhém utkání proti BK Klatovy jsme si do poločasu vytvořili osmibodový náskok (30:22), který jsme do konce už jen navyšovali (63:44). Ze skupiny jsme tak postoupili z druhého místa.

Ve čtvrtfinále proti Sršňům Písek jsme se zalekli výrazné výškové převahy soupeře a prohráli velkým rozdílem (71:48). Tím pro nás skončil boj o medaile a nejlepší možné umístění bylo v tuto chvíli páté místo. Proti Sokolu Kbely jsme začali dobře a v poločase vedli o tři body (29:26). Katastrofální třetí čtvrtina (8:24), ve které jsme se nedokázali prosadit proti aktivní obraně soupeře se zdvojováním i ztrojováním našich hráčů, rozhodla o osudu celého zápasu (45:60). Poslední utkání proti TJ Slavia Kroměříž začalo podobně, jako končil předchozí zápas a po první čtvrtině vedl soupeř o šest bodů (17:11). V další čtvrtině jsme ale výrazně zvýšili úsilí (2:25) a zápas přesvědčivě vyhráli (41:68), což nám zajistilo celkové velmi pěkné sedmé místo.

Turnaj byl pro všechny hráče velkým přínosem a rozhodně se mezi konkurencí z celé republiky neztratili. Všem hráčům patří poděkování za výborné výkony během celé sezóny i na tomto turnaji a jejich rodičům za neúnavné povzbuzování během všech zápasů.

BK Žďár n/S – BŠ Tygři Praha 46:50 (26:26)

BK Žďár n/S – BK Klatovy 63:44 (30:22)

Sršni Sokol Písek – BK Žďár n/S 71:48 (37:26)

BK Žďár n/S – Sokol Kbely 45:60 (29:26)

TJ Slavia Kroměříž – BK Žďár n/S 41:68 (19:36)

Body: Polívka 67, Danko 53, Beran 33, Košetický 22, Pleva 21, Polanský 19, Jaroš 14, Strážnický 12, Pošvic 10, Kužel 9, Jeřábek 7, Stejskal 2, Haller 1.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

zdar cinnost del logo uvod fondvysociny 240x80

copyright basketbalový klub Žďár nad Sázavou, vyrobil IT Outsourcing, administrace Buri